Батько отримав у спадок земельну ділянку квадратної форми площею 4ари і вирішив її обгородити

парканом попереднього встановивши стовпчики через кожні 2 м скільки стовпчиків треба придбати батькові? Допоможіть даю 18​

Ответы на вопрос

Отвечает Сангурова Елизавета.

Ответ:40 стовпчиків

Пошаговое объяснение:

4 ари= 400м^2

Сторона ділянки = √400  =20м

P=20*4=80м

80/2= 40 стовпчиків