9-х-6=2. Помагіте пожалуста


Ответы на вопрос

Отвечает Ярцев Антон.

Ответ:

9-x-6=2

9-6-x=2

3-x=2

x=3-2

-----------

9-1-6=2

2=2

Ответ:x=1

Отвечает Вавилов Алексей.

Ответ: х = 3.

Пошаговое объяснение:

Наше рiвняння: 9-х-6=2 - спочатку потрiбно знайти, яке число треба додати до числа 6, щоб отримати число 9.


Для цього потрiбно скористатися відніманням:

9 - 6 = 3 - с цього прикладу, щоб отримати число 9, до числа 6 потрібно додати 3

Тепер замінимо "х" у вихідному рівнянні на 3: (x --> 3)

9 - 3 - 6 = 0

Рівняння 9-х-6= 2 має розв'язання: х = 3.