Два лижники рухалися в протилежних напрямках. Швидкість першого 12 км/год, а другого 10 км/год. На

скільки км вони віддаляються один від одного за 2 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Маковеев Ваня.

Ответ:

Так первый 12

Второй 10

Значить

Решение:

12 × 2= 24

10 × 2=20

24+20 = 44