8. Порівняй значення значення виразів, якщо а = -1: 2-а | а-3 і 3-а | а-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Чачилло Тимофей.

Пошаговое объяснение:

Підставляємо a = -1 в обидва вирази і отримуємо:

$2-(-1) = 3$ і $(-1)-3 = -4$, тому $3 > -4$.

$3-(-1) = 4$ і $(-1)-4 = -5$, тому $4 > -5$.

Отже, обидва вирази мають більше значення при a = -1, ніж коли a більше за -1.