Допоможіть будь ласка ! Даю 40 балів! Знайти площу і периметр квадрата, якщо його сторона

становить: 4 см, 7 см, 12 см. Знайти площу і периметр прямокутника, якщо одно його сторона становить 5 см, а інша-7см. Терміново потрібно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Дмитрий.

Ответ:  Для квадрата зі стороною 4 см периметр = 4 * 4 = 16 см.
Для квадрата зі стороною 7 см периметр = 4 * 7 = 28 см.
Для квадрата зі стороною 12 см периметр = 4 * 12 = 48 см.
Площа прямокутника рівна добутку його сторін, а периметр - сумі двох пар сторін. Отже, для прямокутника зі сторонами 5 см та 7 см: площа = 5*7=35см2. Периметр = 2 * (5 + 7) = 24 см.