СРОЧНООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПЖПЖПЖПЖПЖПЖП Довжина поля прямокутної форми 80 м,

а ширина в 4менша. ¾ всієї площі засаджена помідорами, аінша частина – морквою. Яка частина засаджена

Ответы на вопрос

Отвечает Асманова Соня.

Ответ:

вроде так

Пошаговое объяснение:

1)800÷4=200

2)800×200=160

3)160000×3 3/4=160

4)160000−120000=40000m²