5. Покупка у 40грн. становить 20% всіх грошей, що були у Юрка. Скільки грн. було у Юрка: А) 200

грн.: Б) 800 грн.; В) 80 грн.; г) 160 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Каріна.

Відповідь:

А) 200 грн

Покрокове пояснення:

40 грн÷20×100=2×100=200 грн