Друге число у 5 разів більше за перше. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 36.


Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Саша.

Ответ:

Позначимо перше число як x, тоді друге число буде 5x. За умовою задачі, сума цих чисел дорівнює 36, отже, x + 5x = 36. Спростимо рівняння: 6x = 36. Розділимо обидві частини рівняння на 6: x = 6. Тепер можемо знайти друге число: 5x = 5 * 6 = 30. Отже, перше число 6, а друге число 30.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Киселева Кира.

Якщо в п'ять разів більше то 6+тридцять=тридцять шість