77405 - (5007 - 428)


Ответы на вопрос

Отвечает Dosmaganbet Doskhan.

Ответ:

77405(5007-428)= 72826

Пошаговое объяснение:

спочатку робимо те що у дужках а потім що без дужок
5007-428=4579
а потім 77405-4579=72826