Скажіть як виконати завдання Перетворіть на мішане число дріб 17/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Казахов Дима.

Ответ:

 3\frac{2}{5}

Пошаговое объяснение:

Мішане число - це число, що виникає з неправильного дробу, тобто тоді, коли чисельник > за знаменник.

Отже, щоб знайти мішане число від неправильного дробу, треба порахувати, скільки націло разів чисельник входить у знаменник(або навпаки)

Розберемо приклад 17/5

Скільки разів цифра 5 без остачі входить у число 17?

5х3=15, отже 3 рази

17-15=2 - двійка стане десятою від цілої

Знаменник без змін.

Отримуємо дріб: 3\frac{2}{5}

Отвечает Алферов Тихон.

Ответ:

3 \frac{2}{5}

как-то так