На фермі від корів надоїли кілька відер молока по 8 л у кожному продали 25 л молока.А собі залишили

72 л .Скільки літрів молока надоїли на фермі​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутуков Сергей.

Відповідь:97

97л

Покрокове пояснення:

72+25=97

Отвечает Боронина Настя.

Ответ:

Короткий запис

Усього — ?, 78 кор. по 12 л кожна

Розлили — ? б. по 40 л

Розв’язання

1) 12 • 78 = 936 (л) — усього молока дали корови за день;

2) 936 : 40 = 23 (ост. 16) — потрібно 24 бідони.

3) 21 < 24

Відповідь: не вистачить.