У трьох рядах 100 кущів смородини. У другому ряду кущів смородини в 3 рази більше, ніж у першому, а

в третьому - на 5 кущів менше, ніж у другому. Скільки кущів смородини в кожному з рядів? очееень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Коржос Катька.

Ответ:

х перший ряд

3х другий ряд

3х-5третій ряд

x + 3x + 3x - 5 = 100 \\ 7x = 100 + 5 \\ x = 105 \div 7 \\ x = 15 \\ 3  \times 15 = 45 \\ 45 - 5 = 40

15 перший ряд

45 другий ряд

40 третій ряд

Отвечает Акименко Ксения.

Відповідь:

У першому ряду 15 кущів смородини, в другому - 45 кущів, а в третьому - 40 кущів.

Покрокове пояснення:

х + 3х + (3х - 5) = 100

х + 3х + 3х - 5 = 100

7х - 5 = 100

7х - 5 + 5 = 100 + 5

7х = 100 +

7х = 105

х = 105 : 7

х = 15

1) 15 * 3 = 45

2) 45 - 5 = 40