У першому кошику в 2 рази яблук більше, ніж у другому. Якщо з першого кошика перекласти в другий 16

яблук, то в обох кошиках стане яблук порівну. Скільки яблук у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.

Ответ:

Позначимо кількість яблук у другому кошику як x. Оскільки у першому кошику яблук в два рази більше, то кількість яблук у першому кошику буде 2x.

За умовою задачі, коли з першого кошику перекласти в другий 16 яблук, то кількість яблук в обох кошиках стане рівним.

Отже, після перекладання 16 яблук з першого кошика у другий, у першому кошику залишиться (2x - 16) яблук, а у другому кошику стане x + 16 яблук.

Оскільки кількість яблук в обох кошиках стала рівною, ми можемо записати рівність:

2x - 16 = x + 16

Розв'язавши це рівняння, ми отримуємо:

x = 32

Тому у другому кошику було 32 яблука, а у першому кошику (2 * 32) - 16 = 48 яблук.