ДОПОМОЖІІІІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 100 БАЛІВРозв'яжіть задачу: Визначити масу води, в якій необхідно

розчинити 50 г солі для одержання розчину з масовою часткою речовини 10%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тутов Никита.

Ответ:

Щоб визначити масу води, в якій необхідно розчинити 50 г солі для одержання розчину з масовою часткою 10%, ми можемо скористатися формулою:

масова частка речовини = маса речовини / маса розчину

Для заданого розчину, масова частка речовини дорівнює 10%, тобто 0,1. Масу розчину ми не знаємо, але ми можемо позначити його як m.

Тоді, маса солі, що міститься в розчині, буде:

маса солі = масова частка речовини * маса розчину

Ми знаємо масу солі (50 г) і масову частку речовини (0,1), тому можемо переписати формулу:

50 г = 0,1 * m

Щоб визначити масу розчину, необхідно розв'язати це рівняння відносно m:

m = 50 г / 0,1

m = 500 г

Отже, необхідно розчинити 50 г солі в 500 г води, щоб отримати розчин з масовою часткою 10%.

Отвечает Фазлова Алина.

Відповідь:

450г

Пояснення:

m(р-ну) = m(р.р) / W = 50г / 0.1 = 500г

m(води) = m(р-ну) - m(р.р) = 500г - 50г = 450г