Із Нетішина до Львова вийшов пішохід зі швидкістю 5 км/год. У той самий час зі Львова до Нетішина

виїхала автівка зі швидкістю 60 км/год.Через 4 год пішохода і автівка зустрілися.Знайти відстань від Нетішина до Львова.Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.

Ответ:

260 км

Пошаговое объяснение:

Швидкість пішохода + швидкість авто = швидкість зближення
60 + 5 = 65(км)


Щоб знайти відстань, треба швидкість помножити на час
65 * 4 = 260(км)