Розв'язати задачу за допомогою рівняння. Одна сторона прямокутника більша за другу на 10 см.

Знайти ці сторони, якщо периметр прямокутника 60 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Осинин Назар.

Ответ:

Пусть x - довжина меншої сторони прямокутника в сантиметрах. Тоді його інша сторона буде мати довжину (x + 10) см.

Знаємо, що периметр прямокутника дорівнює 60 см, тобто сума всіх його сторін:

2x + 2(x + 10) = 60

2x + 2x + 20 = 60

4x = 40

x = 10

Таким чином, менша сторона прямокутника дорівнює 10 см, а більша сторона = x + 10 = 20 см.

Перевірка:

Периметр прямокутника дорівнює 2 * (10 см + 20 см) = 60 см.

Відповідь: сторони прямокутника дорівнюють 10 см та 20 см.