Розв'яжи рiвняння2314:(x - 45) -42=47​


Ответы на вопрос

Отвечает Тараканов Андрей.

Відповідь:

Для розв'язання цього рівняння, спочатку виконаємо дії в дужках, а потім розіб'ємо рівняння на кроки:

2314 : (x - 45) - 42 = 47

Спочатку виконаємо дію в дужках, ділення 2314 на (x - 45):

2314 / (x - 45) - 42 = 47

Далі перенесемо -42 на ліву сторону, додаючи його до обох боків рівняння:

2314 / (x - 45) - 42 + 42 = 47 + 42

2314 / (x - 45) = 89

Тепер можемо виконати множення обох боків на (x - 45), щоб позбутися від знаменника:

2314 = 89(x - 45)

Розкриємо дужки, помножимо 89 на кожен член:

2314 = 89x - 4005

Тепер перенесемо -4005 на ліву сторону, додаючи його до обох боків рівняння:

2314 + 4005 = 89x - 4005 + 4005

6319 = 89x

Наостанок, розділимо обидва боки на 89, щоб виразити x:

x = 6319 / 89

x ≈ 71.01

Отже, розв'язок рівняння приблизно дорівнює x ≈ 71.01.

Покрокове пояснення: