Назустріч один одному виїхали два автомобілі. Відстань між ними 345 км. На якій відстані будуть

знаходитися один від одного вони через 2 години, якщо швидкість одного 72 км/год, а другого- 68 км/ год?помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Костина Вероника.

Ответ:145 км.

Пошаговое объяснение:

1) 72 + 68 =140 (км/год) – швидкість зближення автомобілів

2) 140 ∙ 2 = 280 (км) – на таку відстань автомобілі наблизяться один до одного

3) 345 – 280 = 145 (км) – на такій відстані один від одного будуть автомобілі через 2 години