Маса кролика 3,6 кг , що в 6,2 рази менше від маси Вовка . Знайдіть масу Червоної Шапочки , якщо

вона більша від маси Вовка на 4,5 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аптаев Еркош.

Позначимо масу Вовка як "V". За умовою задачі, маса кролика (3,6 кг) є 6,2 рази меншою від маси Вовка, тому ми можемо записати рівняння:

3.6 = V / 6.2

Щоб знайти масу Вовка, помножимо обидві частини рівняння на 6.2:

6.2 * 3.6 = V

V = 22.32

Таким чином, маса Вовка дорівнює 22.32 кг.

За додатковою умовою, маса Червоної Шапочки є більшою від маси Вовка на 4,5 кг. Отже, ми можемо знайти масу Червоної Шапочки, додавши 4.5 кг до маси Вовка:

Маса Червоної Шапочки = 22.32 + 4.5 = 26.82 кг

Таким чином, маса Червоної Шапочки становить 26.82 кг.



26.82 кг.