Знайдіть суму коренів рівнянь 4( x - 9) = 5(x - 11) та 6(x + 3) = 7(x - 8). варианти ответа

-93-819381​

Ответы на вопрос

Отвечает Федяшов Дмитрий.

Для знаходження суми коренів рівнянь, спочатку знайдемо корені кожного рівняння, а потім знайдемо їх суму.

4(x - 9) = 5(x - 11)

Розкриваємо дужки:

4x - 36 = 5x - 55

Віднімаємо 4x з обох боків рівняння:

-36 = x - 55

Додаємо 55 до обох боків рівняння:

19 = x

Таким чином, корінь рівняння першого рівняння дорівнює x = 19.

6(x + 3) = 7(x - 8)

Розкриваємо дужки:

6x + 18 = 7x - 56

Віднімаємо 6x з обох боків рівняння:

18 = x - 56

Додаємо 56 до обох боків рівняння:

74 = x

Таким чином, корінь рівняння другого рівняння дорівнює x = 74.

Знайдемо суму цих коренів:

19 + 74 = 93

Отже, сума коренів рівнянь дорівнює 93.