Два велосипедисти рухалися з однаковою швидкістю. Яку відстань подолав кожен з них, якщо один був у

дорозі 6 год, а інший – 2 год, причому перший проїхав на 52 км більше, ніж другий? даю 30 баллов, плиз, помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Лоскутов Александр.

Нехай x позначає відстань, яку подолав другий велосипедист (той, що їхав 2 години). Тоді відстань, яку подолав перший велосипедист (той, що їхав 6 годин), буде x + 52 км.

Швидкість обох велосипедистів однакова, оскільки вони рухалися з однаковою швидкістю. Швидкість можна визначити як відношення відстані до часу. Отже, ми можемо записати таке рівняння:

Швидкість першого велосипедиста = Швидкість другого велосипедиста

Відстань першого велосипедиста / Час першого велосипедиста = Відстань другого велосипедиста / Час другого велосипедиста

(x + 52) / 6 = x / 2

Тепер ми можемо розв'язати це рівняння для x:

2(x + 52) = 6x

2x + 104 = 6x

104 = 4x

x = 26

Таким чином, другий велосипедист подолав 26 км, а перший велосипедист подолав 78 км (26 + 52).