Реши уравнение1/3x + 1/4x =7/12Чему равен x? Как его найти?


Ответы на вопрос

Отвечает Дальникова Мария.

Щоб розв’язати це рівняння, спочатку знайдемо спільний знаменник для дробів у лівій частині рівняння: 1/3x + 1/4x = (4/12)x + (3/12)x = (4/12 + 3/12)x = (7/12)x. Тепер ми можемо записати рівняння у вигляді (7/12)x = 7/12. Розділивши обидві частини рівняння на 7/12, отримаємо x = 1.