Спростіть вираз -0,89 + 0,96х-0,71x-1,51х + 1,4х і знайдіть його значення, якщо х = -2,8; x = 1 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Грибченко Алеся.

Спочатку згрупуємо подібні члени у виразі:

-0,89 + 0,96х - 0,71x - 1,51х + 1,4х = (-0,89) + (0,96 - 0,71 - 1,51 + 1,4)х

= (-0,89) - (0,82)х

Тепер можемо обчислити значення виразу для заданих значень х:

Якщо х = -2,8:

-0,89 - (0,82) * (-2,8) = -0,89 + 2,296 = 1,406

Отже, вираз -0,89 + 0,96х - 0,71x - 1,51х + 1,4х дорівнює 1,406 при х = -2,8.

Якщо х = 1 1/3 = 4/3:

-0,89 - (0,82) * (4/3) = -0,89 - 0,984 = -1,874

Отже, вираз -0,89 + 0,96х - 0,71x - 1,51х + 1,4х дорівнює -1,874 при х = 4/3.