на ринку мама придбала 3 кг картоплі за ціною 16 грн за 1 кг та 4 кг моркви. яка ціна моркви якщо в

середнему 1 кг коштує 20 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Стас.

Ответ:

Якщо вірно то відмітьте як найкращу відповідь будь ласка

Ми знаємо, що мама придбала 3 кг картоплі за 16 грн за 1 кг, тому вона витратила на картоплю:

3 кг * 16 грн/кг = 48 грн

Також мама придбала 4 кг моркви за необв'язковою ціною x (в гривнях) за 1 кг.

Ми знаємо, що середня ціна на 1 кг моркви становить 20 грн, тому загальна вартість моркви, що придбана мамою, становить:

4 кг * 20 грн/кг = 80 грн

Тепер ми можемо скласти рівняння, використовуючи відомі дані:

4 кг * x + 48 грн = 80 грн

Розв'язуємо це рівняння для знаходження x:

4x + 48 = 80

4x = 80 - 48

4x = 32

x = 32 / 4

x = 8

Отже, морква коштує 8 грн за 1 кг.