Ціна деякого товару 450 грн. Скільки коштуватиме товар, якщо його ціну спочатку збільшили на 20%, а

потім нову ціну зменшили на 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Огороднік Анюта.

Ответ:

432

Пошаговое объяснение:

Якщо ціна товару спочатку збільшилась на 20%, то нова ціна буде:

450 грн + (20% від 450 грн) = 450 грн + 90 грн = 540 грн

А потім цю нову ціну зменшили на 20%, то отримаємо:

20% від 540 грн =  108 грн

540 грн -   108 грн = 432 грн

Отже, ціна товару після збільшення на 20% і зменшення на 20% становитиме 432 грн.

Отвечает Петров Филипп.

Пошаговое объяснение:

450\times  20\% = 90

450 + 90 = 540

540  \times 20\% = 108

540 - 108 = 432

собственно, ответ 432