2. Визнач закономірність і допиши три наступних числа. a) 3; 9; 12; ... 6) 100; 92; 84; ... B) 1,1;

1,2; 1,3 ... г)1/2;1/4; 1/6​

Ответы на вопрос

Отвечает Курман Айжан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

a) спочатку йде +3, потім +6, потім знову +3, потім +6 і так далі

0 +3(3)+6(9)+3(12)+6 (18) +3 (21)+6 (27)

3; 9; 12; 18; 21; 27

6) від числа  віднімається 8 ( -8):

100-8=92-8=84-8=76-8=68-8=60

100; 92; 84; 76; 68; 60

B) числа за зростанням  йдуть

1,1; 1,2; 1,3; 1,4; 1,5; 1,6.

г) числа за зменшенням йдуть

1/2;1/4; 1/6​; 1/8; 1/10; 1/12

Отвечает Кузьмина Наталья.

Відповідь:

а)15;18;21.

б)76;68;60.

в)1,4;1,5;1,6

г)1/8;1/10;1/12

а)

Кожне наступне число множиться на 3.

3*3=9

3*4=12

3*5=15

3*6=18

3*7=21

б)

Від кожного постійно віднімають 8.

100-8=92

92-8=84

84-8=76

76-8=68

68-8=0

в)

До кожного постійно додається 0,1.

1,1+0,1=1,2

1,2+0,1=1,3

1,3+0,1=1,4

1,4+0,1=1,5

1,5+0,1=1,6

г)

1/2+(-1/4)=1/4

1/4+(-1/12)=1/6

1/6+(-1/24)=1/8

1/8+(-1/40)=1/10

1/10+(-1/60)=1/12

Або ж: знаменник на 2 більше, тобто як з тортиком, постійно додається по 2 кусочки