Знайди число якщо 9/10 становить 81 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

Якщо 9/10 числа становить 81, то число дорівнює:

81 : 9 * 10 = 90

Відповідь: це число 90

Отвечает Френкель Антон.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

81 :9/10= 81:9*10 = 9*10 =90 - шукане число