4. Довжина прямокутника 36 см, що на 6 см більше його ширини. Чому дорівнює площа цього

прямокутника? СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Роман.

На ... більше = +

На ... меньше = -

У ... більше =

У ... меньше = :

— — — — — — — — — — — — — —

1) 36 + 6 = 42 (см) - ширина

Скористаємося цією формулою — S = a b

Тоді:

2) 36 42 = 1.512 (см)

Відповідь: 1.512 сантиметрів площа цього прямокутника.