Вісім цілих двадцять три двадцять п'ятих-9,24 срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Лиза.

Ответ:

- 32/100 або - 0,32

Пошаговое объяснение:

8  23/25-9,24= 223/25-924/100=892/100-924/100=-32/100

або

8 23/25=8,92

8,92-9,24= - 0,32