9. Брусок, що має форму прямокутного паралелепіпеда, по- трібно пофарбувати. Виміри бруска - 90 см,

60 см і 40 см. Скільки знадобиться фарби, якщо на 1дм^2 поверхні витра часться 3,2 г фарби,

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

Для розрахунку кількості фарби необхідно знайти площу поверхні бруска. Поверхня прямокутного паралелепіпеда складається з шести прямокутників.

Довжина прямокутника A = 90 см = 0.9 м

Ширина прямокутника B = 60 см = 0.6 м

Висота прямокутника C = 40 см = 0.4 м

Площа одного прямокутника:

S = A * B

Площа верхньої і нижньої поверхонь:

S1 = A * B

Площа передньої і задньої поверхонь:

S2 = A * C

Площа бокових поверхонь:

S3 = B * C

Отже, загальна площа поверхні бруска:

S_total = 2 * S1 + 2 * S2 + 2 * S3

Підставляючи значення, отримаємо:

S1 = 0.9 м * 0.6 м = 0.54 м^2

S2 = 0.9 м * 0.4 м = 0.36 м^2

S3 = 0.6 м * 0.4 м = 0.24 м^2

S_total = 2 * 0.54 м^2 + 2 * 0.36 м^2 + 2 * 0.24 м^2

= 1.08 м^2 + 0.72 м^2 + 0.48 м^2

= 2.28 м^2

Тепер, знаючи, що на 1 дм^2 поверхні витрачається 3.2 г фарби, можна знайти загальну кількість фарби, що знадобиться:

Кількість фарби = S_total * 3.2 г

= 2.28 м^2 * 3.2 г/м^2

= 7.296 г

Отже, нафарбування бруска потребує 7.296 г фарби.

Покрокове пояснення: