Брусок, що має форму прямокутного паралелепіпеда, потрібно пофарбувати. Виміри бруска: 80 см, 70 см

і 50 см. Скільки знадобиться фарби, якщо на 1 дм2 поверхні витрачають 3 г фарби? По діям можна будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Крылюк Костя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Площа поверхні паралелепіпеда визначається за формулою:

Sп = 2(ab + bc + ac)

1). 2(80•70 + 80•50 + 70•50) = 2(5600 + 4000 + 3500) = 2•13100 = 26200 (кв.см) - площа поверхні бруска

1 кв.дм = 100 кв.см

26200 кв.см = 262 кв.дм

2). 262•3 = 786 (г) фарби потрібно.