|5/12|-|-1 3/4| допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.

Ответ:

Щоб вирішити вираз |5/12| - |-1 3/4|, спершу займемося обчисленням значення модулів:

|5/12| = 5/12

|-1 3/4| = |-7/4|

Зверніть увагу, що -1 3/4 можна записати як від'ємне десяткове число -1.75. Тоді:

|-1.75| = 1.75

Тепер підставимо отримані значення модулів до початкового виразу:

|5/12| - |-1 3/4| = 5/12 - 1.75

Перед тим як продовжувати обчислення, приведемо 5/12 до спільного знаменника:

5/12 = (5/12) * (7/7) = 35/84

Тепер замінимо значення виразу:

35/84 - 1.75

Для спрощення роботи з дробом, перетворимо 1.75 на нескорочений дріб:

1.75 = 1 3/4 = (4 + 3)/4 = 7/4

Отже, отримаємо:

35/84 - 7/4

Перш ніж продовжити, приведемо 35/84 і 7/4 до спільного знаменника:

35/84 = (35/84) * (1/1) = 35/84

7/4 = (7/4) * (21/21) = 147/84

Замінимо значення виразу:

35/84 - 147/84

Тепер виконаємо віднімання:

(35 - 147)/84 = (-112)/84

Щоб спростити результат, можна поділити чисельник і знаменник на їхній найбільший спільний дільник:

(-112)/84 = (-1 * 112)/(1 * 84) = -1.33333333

Таким чином, значення виразу |5/12| - |-1 3/4| дорівнює -1.33333333

Пошаговое объяснение:

Поставь 5 звезд пожалуйста