1) 1+2+3+...+99 + 100; 2) 5 + 10 + 15 +...+95 + 100. Допоможіть дам 100 балів!(якщо точніше то

навіщо тут крапки біля плюсів що туди потрібно вставляти?)​

Ответы на вопрос

Отвечает Fox Just.

Ответ:Сума чисел від 1 до 100, включно, можна знайти за допомогою формули суми арифметичної прогресії:

Сума = (n/2) * (перше число + останнє число)

Де n - кількість чисел в прогресії, перше число - 1, останнє число - 100.

Таким чином, сума чисел від 1 до 100 дорівнює:

Сума = (100/2) * (1 + 100) = 50 * 101 = 5050.

Отже, сума чисел від 1 до 100 дорівнює 5050.

У даному випадку, нам потрібно знайти суму чисел, що утворюють арифметичну прогресію з першим числом 5, останнім числом 100 і різницею між ними 5.

Сума такої прогресії також може бути знайдена за допомогою формули:

Сума = (n/2) * (перше число + останнє число)

Де n - кількість чисел в прогресії, перше число - 5, останнє число - 100.

Знайдемо кількість чисел в прогресії:

Кількість чисел = ((останнє число - перше число) / різниця) + 1 = ((100 - 5) / 5) + 1 = 20.

Тепер можемо знайти суму чисел:

Сума = (20/2) * (5 + 100) = 10 * 105 = 1050.

Отже, сума чисел від 5 до 100 з кроком 5 дорівнює 1050.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мирзобоев Мирзобой.

Відповідь:скиньте завдання до вправи

Покрокове пояснення: