Від пристані вирушив моторний човен зі швидкістю 35 км/год. За 2 год після його відправлення від

цієї ж при- стані в протилежному напрямку вирушив другий моторний човен, і за 6 год відстань між човнами становила 448 км. Знайди швидкість руху другого моторного човна. дам 100 балів!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зиганшин Амир.

Ответ:

28 км/год.

Пошаговое объяснение:

Перший човен був у дорозі 2+6=8 год., другий 6 годин.

35*8=280 (км)  пройшов перший човен

448-280=168 (км) подолав  другий човен за 6 годин руху

168:6=28 (км/год) швидкість другого човна

Отвечает Козлов Алексей.

Ответ:

28 км/ч

Пошаговое объяснение:

Так как 2 лодка вышла только через 2 часа после 1 лодки, то:

1) 2 + 6 = 8 (часов) - была в пути 1 лодка

2) 35 * 8 = 280 (км) - проплыла 1 лодка

3) 448 - 280 = 168 (км) - проплыла 2 лодка

4) 168 : 6 = 28 (км/ч) - скорость 2 лодки