Довжина придбаного краму складає 450 см. На пошив двох спідниць 5/9 витратили. Скільки метрів

тканини витратили на пошив спідниць?

Ответы на вопрос

Отвечает Якушева Настя.

Ответ:

2,5 м

Пошаговое объяснение:

5/9 * 450 = 5/1 * 50 = 250/1 = 250см или 2,5м - израсходовали на пошив юбок

Отвечает Бырихина Дарья.

Ответ:

250 м

Пошаговое объяснение:

450*5/9=250 м

знаходження числа за його дробом