Із 3 кг сирих зерен кави отримують 2,5 кг смажених зерен скількі кілограмів сирих зерен кави треба

взяти,щоб отримати 1 кг смажених? Швидше пж

Ответы на вопрос

Отвечает Белухин Егор.
Складемо пропорцію:
3 кг сирої кави/2,5 кг смажених зерен = х кг сирої кави/1 кг смажених зерен
3 кг * 1 кг смажених зерен = 2,5 кг * х кг сирої кави
3 = 2,5 * х
х = 3/2,5
х = 1,2
Відповідь: треба взяти 1,2 кг сирих зерен кави, щоб отримати 1 кг смажених зерен.

Отвечает Найденов Александр.

Ответ:

1,2 кг сырых зёрен

Пошаговое объяснение:

3 кг сырых зёрен — 2,5 кг жареных зёрен

х кг сырых зёрен — 1 кг жареных зёрен

3/х = 2,5/1

2,5 * х = 1 * 3

2,5х = 3

х = 3 : 2,5

х = 1,2