Периметр рівнобедреного трикутника 44 см. Основа трикутника дорівнює 12 см. Знайдіть двi iншi

сторони трикутника Хелп ми плис​

Ответы на вопрос

Отвечает Миняев Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Відповідь: 16 см, 16 см

Периметр сума всіз сторін Р=а+b+c

В рівнобедренному трикутнику дві сторони рівні, за умовою основа(хай це буде сторона с) = 12 см. Тоді а+b=P-c, a+b=44-12=32(см)

a=b (трикутник рівнобедренний), тоді а=b=32÷2=16(см)