Сума трьох чисел дорівнює 66. Друге число становить 80 % від першого, а третє - 2 - від першого.

Знайди різницю найбільшого і найменшого із цих трьох чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Кристя.

Ответ:

різниця між найбільшим і найменшим числами становить приблизно 4.

Пошаговое объяснение:

Позначимо перше число як x.

За умовою задачі, друге число становить 80% від першого, тобто 0.8x.

Третє число становить 2 менше першого, тобто x - 2.

Ми знаємо, що сума трьох чисел дорівнює 66:

x + 0.8x + (x - 2) = 66.

Спростимо це рівняння:

2.8x - 2 = 66.

Додамо 2 до обох боків:

2.8x = 68.

Поділимо обидві сторони на 2.8:

x = 24.2857 (округлюємо до шести знаків після коми).

Отже, перше число приблизно дорівнює 24.

Друге число: 0.8x = 0.8 * 24. ≈ 19.

Третє число: x - 2 = 24. - 2 = 22.

Тепер, щоб знайти різницю між найбільшим і найменшим числами, віднімемо найменше число від найбільшого:

Найбільше число: 24.

Найменше число: 19.

Різниця: 24. - 19 ≈ 4.

Отже, різниця між найбільшим і найменшим числами становить приблизно 4.


если не трудно - поставьте лучший ответ:)