Доведіть що F(x) = x ⋅ e є первісною для функції f(x)=(1+x)e^x


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Ответ:Правила інтегрування

C⋅f(x)dx=C⋅f(x)dx

(f(x)±g(x))dx=f(x)dx±g(x)dx

Таблиця первісних

xndx=+C

dx=ln|x|+C

sinxdx=-cosx+C

cosxdx=sinx+C

dx=tgx+C

dx= -ctgx+C

axdx=+C

exdx=ex+C

Пошаговое объяснение:

Отвечает Горун Софія.

Відповідь: доведення.

Покрокове пояснення: