ДАЮ КРАЩУ ВІДПОВІДЬ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА 22. За якого значення а сума квадратів коренів рівняння

x²-8x+4a-1=0 дорівнює 38?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Марина.

Ответ:3.5

Пошаговое объяснение:

x^{2} -8x+4a-1=0\\x_{1}+ x_{2}=8\\x_{1}*x_{2}=4a-1\\(x_{1}+ x_{2})^2=x_{1}^2+2x_{1}x_{2}+ x_{2}^2=64\\x_{1}^2+ x_{2}^2=64-2x_{1}x_{2}=64-2(4a-1)=64-8a+2=66-8a\\38=66-8a\\-28=-8a\\a=28/8=3.5