Знайти суму довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда, виміри 13,14 і 15см


Ответы на вопрос

Отвечает Оленина Наталья.

Ответ:

168 сантиметров

Пошаговое объяснение:

L=4(a+b+c)=4•(13+14+15)=168(см)

Отвечает Гайсина Эльвина.

Відповідь:

168 см - сума довжин усіх ребер паралелепіпеда.

Покрокове пояснення:

Паралелепіпед - це називається призма, основа якої паралелограм. Усі грані паралелепіпеда - паралелограми. Паралелепіпед, чотири бічні граніякого – прямокутники, називається прямим. Прямий паралелепіпед у якого всі шість граней прямокутники називається прямокутним.

У прямокутного паралелепіпеда 12 ребер. Причому серед них є рівні і їх по 4.

Таким чином, (13 + 14 + 15)* 4 = 42 * 4 = 168 (см)  - сума довжин усіх ребер паралелепіпеда.

Відповідь : 168 см .

сподіваюсь що допомогла

можна лучший ответ пж