Куб має об'єм удвічі більший за об'єм прямокутного паралелепіпеда. Знайдіть суму довжин усіх ребер

куба, якщо виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 2 см, 2 см, 1 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Телегина Анюта.
Знаходимо об'єм прямокутного паралелепіпеда
V=2*2*1=4 cм^3

Тоді
об'єм куба має бути 8 cм^3
a*a*a=8 <-> a^3=8 <-> a=2 cм

В кубі 12 ребер, кожне по 2 см
12*2=24 см

Відповідь: сума довжин всіх ребер куба 24см