Розв'яжіть рівняння 1)9677-х=1807 2)1462÷х=17 3)19×(49-х)=703.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дударчук Діана.

Ответ:

1) 9677-x = 1807

-x = 1807-9677

-x = -7870

x = 7870

2) 1462:x = 17

1462/x = 17

1462 = 17x

17x = 1462

x = 86

3) 19(49-x) = 703

49-x = 37

-x = 37-49

-x = -12

x = 12

Отвечает Чалышев Марк.
Відповіді на фото (вибач, що два фото)