Срочно! Даю 70 баллов! Відрізок А,В, - паралельна проекція відріз ка АВ на площину и (мал. 248).

Знайдіть дов- жину відрізка ММ,, якщо АА, || вв, ||мм,. АМ: МВ=3:2 1 АА, 14 см, ВВ, = 10 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.

Ответ:

За умовою АМ:МВ=3:2 тому можна знайти довжини відрізків АМ і МВ:

АМ = (3/5) * АА АМ = (3/5) * 14 см = 8.4 см

МВ = (2/5) * ВВ МВ = (2/5) * 10 см = 4 см

Так як АА || вв ||мм то відрізок ММ - це основа трапеції АВММ довжиною опуклої сторони АВ = АА + ВВ Виразимо АВ:

АА + ВВ = 14 см + 10 см = 24 см

Тепер знайдемо довжину відрізка ММ за формулою для довжини основи трапеції:

ММ = (АВ + МВ) / 2 = (24 см + 4 см) / 2 = 14 см

Отже довжина відрізка ММ дорівнює 14 см.