За формулою п-го члена послідовності уn= - 4k + 3 знайдіть y5


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Формула для n-го члена послідовності уn = -4k + 3, а потрібно знайти y5. Здається, у вас є помилка в позначенні змінної, оскільки у формулі немає зазначення про k. Якщо ви маєте на увазі іншу змінну або значення, будь ласка, уточніть цю інформацію, щоб я міг надати правильну відповідь.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Соловьёв Вова.

Відповідь:   y₅ =- 17 .

Покрокове пояснення:

    уₙ= - 4n + 3 ;

    y₅ = - 4* 5 + 3 = - 17.

    y₅ = - 17 .