Довжина-28см.,Ширина-?см.,у 4 рази менша ніж Довжина.Р-?см.S-?см.у квадраті


Ответы на вопрос

Отвечает Платонова Майя.

Ответ:

Р=70см, S=196 см².

Пошаговое объяснение:

1)28:4=7(см) ширина прямокутника.

2)(28+7)*2=70(см) периметр прямокутника.

3) 28*7=196(см) площа прямокутника.

Відповідь:Р=70см, S=196см².