Борошно розсипали у 8 пакетів, а цукор - у 6 пакетів. Скільки було борошна і скільки цукру, якщо

вага кожного пакету однакова і цукру було на 10 кг менше, ніж борошна?

Ответы на вопрос

Отвечает Абишев Ратмир.

Ответ:

8-6=2 пакета разница

10/2=5 кг в пакете

8*5=40кг муки

6*5=30кг сахара

Отвечает Романова Софья.

1 дія)8-6 = 2 (п.) борошна більше, ніж пакетів цукру 

2 дія)10:2 = 5(кг) в одному пакеті

 3 дія) 8×5 = 40 (кг) борошна в 8 пакетах

4 дія) 6×5 = 30 (кг) цукру в 6 пакетах

Відповідь:борошна 40 кг 8 пакетів,а цукру 30кг 6 пакетів.