Довжина прямокутника на 1,2 см менше від ширини, а його периметр дорівнює 14,4 см. Знайди площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунеков Николай.

Відповідь:

Позначимо ширину прямокутника як "x" см. Тоді довжина буде "x - 1.2" см.

Периметр прямокутника дорівнює сумі всіх його сторін:

2(довжина + ширина) = 14.4

2(x - 1.2 + x) = 14.4

2(2x - 1.2) = 14.4

4x - 2.4 = 14.4

4x = 16.8

x = 4.2

Отже, ширина прямокутника дорівнює 4.2 см, а довжина - 4.2 - 1.2 = 3 см.

Площа прямокутника обчислюється за формулою:

Площа = довжина * ширина

Площа = 3 см * 4.2 см = 12.6 см²

Таким чином, площа прямокутника дорівнює 12.6 см².