3. Сусідні сторони прямокут ника дорівнюють 14 см 21 см. Його розрізали на рівні між собою

квадрати, сторони яких є найбільшими з можливих. Скіль- ки можна отримати таких квадратів? Визнач, чому дорівнює сторона квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Бажина Дарья.

Відповідь:  можна отримати 6 квадратів зі стороною  7 см .

Покрокове пояснення:

  a = 21 cм ,  b = 14 cм .

  НСД( 21 ; 14 ) = 7 ( см ) .

  а = 3 * 7 ;   b = 2 * 7 ;    n = 3 * 2 = 6 ( штук ) .