109. Обчисли: 1) 10% вiд 140; 580 2) 20% вiд 1 м 40 см; 7 ц 20 кг; 3) 35 % вiд 100 4) 75 % вiд 40

грн; 52 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Рита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10% від 140:

10% (десята частина) від числа розраховується, як 0.1. Таким чином:

0.1 * 140 = 14

Відповідь: 10% від 140 дорівнює 14.

20% від 1 м 40 см:

Значення 20% можна перевести в десяткову форму, як 0.2.

1 м 40 см рівні 140 см (оскільки 1 метр = 100 см).

Тепер розрахуємо 20% від 140 см:

0.2 * 140 = 28 см

Відповідь: 20% від 1 м 40 см дорівнює 28 см.

35% від 100:

Значення 35% можна перевести в десяткову форму, як 0.35.

Тепер розрахуємо 35% від 100:

0.35 * 100 = 35

Відповідь: 35% від 100 дорівнює 35.

75% від 40 грн:

Значення 75% можна перевести в десяткову форму, як 0.75.

Тепер розрахуємо 75% від 40 грн:

0.75 * 40 = 30 грн

Відповідь: 75% від 40 грн дорівнює 30 грн.

52 кг:

Завдання на розрахунок відсотка від 52 кг відсутнє в початковому списку. Будь ласка, надайте додаткову інформацію, щоб я міг вам допомогти з цим обчисленням.